داروخانه همواره به‌ عنوان خط مقدم مراقبت‌های سلامت نقش مهمی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی دارد. داروسازان در جایگاه در دسترس‌ترین اعضای کادر درمان، با ارائه خدمات مراقبت‌های دارویی ضمن بررسی دقیق داروهای بیماران، نقش به سزایی در ارتقا کیفیت درمان ایفا می‌کنند.

امروزه با توسعه تحولات دیجیتال، فرصتی مناسب برای پررنگ‌تر کردن نقش کلیدی داروسازان در بهبود وضعیت سلامت بیماران مهیا شده است. مسیری که در آن اعضای کادر درمان و بیماران بتوانند بیش‌ از پیش از ارزش‌افزوده ایجادشده توسط داروسازان آگاه شده و از آن بهره بگیرند.

پیله، به‌عنوان یک خدمت دارویی نوین، شرایطی را فراهم کرده تا بیماران مراجعه‌کننده به داروخانه‌ها بتوانند با بهره‌گیری از فرصت تحولات دیجیتال بهترین خدمات ممکن در خصوص داروهای تجویزشده‌شان را دریافت کنند تا روند درمان به ‌درستی طی شود.

مطالعات متعددی نشان داده بیماران پس از دریافت داروهایشان، در طی زمان مصرف تا 50 درصد دچار انواع خطاهای دارویی شوند که به‌طور ملموس نتیجه درمان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

خدمات پیله؛ در راستای پررنگ تر کردن نقش کلیدی داروسازان در ارتقا کیفیت خدمات سلامت

خدمت پیله نه‌ تنها تضادی با منافع داروخانه‌ها ندارد، بلکه با تشویق بیماران برای استفاده از خدمات داروساز محور در داروخانه‌های منتخب، منجر به مراجعه بیمار به داروخانه به همراه اعتماد بیشتر می‌شود تا جایگاه کلیدی داروسازان در ارائه خدمات سلامت برجسته تر شود.

خدمات پیله را به چه بیمارانی پیشنهاد بدهیم؟

بیمارانی که در روند درمانشان می‌بایست در روندی مستمر بیش از سه قلم دارو به‌طور مزمن مصرف کنند.

هر بیماری که به نحوی احتمال بروز خطاهای دارویی ناشی از فراموشی، اشتباه یا بی‌رغبتی در تداوم استفاده برایش قابل پیش‌بینی است.

بیمارانی که آماده‌سازی داروها برایشان زمان‌بر یا پیچیده است.

افرادی که مسئولیت مراقبت از بیمار بر عهده دارند و نگران بروز اشتباه در روند آماده‌سازی داروها هستند.

امتیازات همکاری در شبکه داروخانه‌های همکار با پیله:

فرصت معرفی بیشتر داروخانه شما با قرارگیری در لیست داروخانه‌های منتخب پیله

ایجاد وفاداری برای بیمار جهت دریافت خدمات پیله از مسیر داروخانه شما

امکان ارائه نسخ آماده شده در داروخانه شده و تحویل آن به پیله‌ها در ساعات مشخص از شبانه‌روز

عدم تداخل فعالیت‌های پیله در فرآیندهای تجاری داروخانه

نحوه همکاری با پیله:

با پیوستن به شبکه داروخانه‌های همکار با پیله، بدون اینکه تداخلی با فعالیت‌های قانونی و تجاری داروخانه شما ایجاد شود، از امتیازات ویژه بهره‌مند خواهید شد.

با مراجعه به سایت www.pille.ir یا تماس با ما از نحوه و شرایط همکاری با ما مطلع شوید.