سوالات متداول

پیله بستری برای ارائه خلاقانه و کاربردی خدمات دارویی است. پیله با ارائه ساده‌ترین راه حلها تلاش می‌کند وضعیت مصرف دارو را بهبود بخشیده تا از این مسیر، کیفیت زندگی بیماران را در کشور بالا ببرد.

برای اینکه بیشتر در مورد فعالیت های پیله اطلاعات کسب کنید، میتوانید به بخش خدمات پیله” مراجعه کنید.

خیر، پیله داروخانه آنلاین نیست و نمی‌تواند به طور مستقیم نسخه بیماران را بپیچد. پیله از طریق برقراری ارتباط با داروخانه هایی که لیست آنها به طور مجزا آورده شده، خدمات خود را ارائه می‌دهد. همچنین می‌توانید پس از دریافت داروهای خود از هر داروخانه دیگری، به طور مستقیم از پیله خدمات دریافت کنید.

حتما! میتوانید داروهایتان را به همراه نسخه به دست ما برسانید تا از خدمات پیله بهره مند شوید. در بخش “ثبت درخواست” می‌توانید اطلاعات مورد نظر را وارد کرده تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

همچنین لازم به ذکر است که پیله خدمات دارویی دیگری نیز ارائه می‌دهد که الزاما وابسته به نسخه شما نیست.

اگر دارویتان را از داروخانه‌های همکار پیله دریافت می‌کنید، فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تلفن همراهتان را در اختیار مسئول داروخانه قرار دهید.

همچنین می‌توانید، به طور مستقیم از خدمات سایت و اپلیکیشن پیله استفاده و از طریق ثبت درخواست اقدام نمائید.

 

بله، شما در جایگاه همراه یا مراقب یک بیمار می‌توانید از پیله خدمات دریافت کنید. خدمات پیله به نحوی طراحی شده که هر فرد می‌تواند یک یا تعداد بیشتری از نزدیکانش را به عنوان “مراقب من” تعریف کند تا اطلاعات مربوطه با آنها به اشتراک گذاشته شود. 

اگر داروخانه‌های همکار پیله نسخه شما را آماده کرده باشند، فقط کافیست کمی صبر کنید، داروی شما طبق زمان هماهنگ شده، آماده تحویل توسط داروخانه می‌باشد.

همچنین می‌توانید انتخاب کنید که دارو مستقیما به آدرس مورد نظر شما ارسال شود. جزئیات کامل ارسال دارو رو می تونید اینجا ببینید.

در حالتی که داروهایتان را از سایر داروخانه ها دریافت کرده و سفارش خود را از طریق سایت ثبت نموده اید، بعد از هماهنگی‌های لازم، بسته دارویی در زمان مشخص شده به آدرس موردنظر شما ارسال خواهد شد.

تمام خدمات به طور مستقیم زیر نظر دکتر داروساز حاضر در پیله، طبق دستورالعملهای مدون در فرآیندهای معتبرسازی شده ارائه می‌شود. 

تعدادی از خدمات ارائه شده از طریق سایت یا اپلیکیشن رایگان است. برای دریافت خدمات مربوط به بسته بندی و آماده سازی دارو و همینطور برخی خدمات سایت و اپلیکیشن، تعرفه ای معین شده که توضیحات بیشتر را در این خصوص می‌توانید در بخش مربوط به تعرفه‌ها مشاهده کنید.

آماده سازی داروها فرآیندی دقیق و نیازمند به بررسی موشکافانه می‌‌باشد تا از بروز هرگونه خطا جلوگیری و تضمین کیفیت محقق شود. از این رو، زمان دقیق آماده شدن بسته دارویی، بستگی به عوامل متعددی دارد. در زمان ثبت سفارش مدت زمان مورد نیاز تا آماده سازی با شما هماهنگ می‌شود.

هزینه داروها طبق روند معمول در داروخانه، بر اساس دستورالعمل بیمه مربوطه محاسبه شده و هزینه آماده سازی داروها در بسته ویژه پیله، به صورت جداگانه به هزینه نهایی اضافه می‌شود.

همه داروها غیر از قرص و کپسول (شامل شربت، اسپری استنشاقی، قطره چشمی، گوشی و بینی، پماد، لوسیون و غیره) که به هر طریق درون بسته‌های پیله جا نمی‌گیرند به طور جداگانه منظور شده و ملاحظات مربوط به این داروها نیز در پروفایل شما آورده خواهد شد.

سایر داروها و مکملهای مصرفی شما نیز میتواند در بسته های دارویی تهیه شده توسط پیله قرار داده شود. قفط کافیست در زمان ثبت اطلاعات این موضوع را اعلام کنید. سایر داروها بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه درون بسته های دارویی شما قرار خواهند گرفت.

در صورتی که هر سوال دیگری دارید می توانید در بخش “ارتباط با ما” آن را منعکس
کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.

Portfolio

My Account

Terms & Conditions

Privacy Policy

Affiliates

Return Policy

Web Development

Our Company

My Account

Order History

Returns

Wish List

Newsletter

Resources

Case Study

Resources

Features

Marketplace

© تمامی حقوق متعلق به ایده خلاق دارویی پیله می باشد.